Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2016-11-02

Najlepszy DJ świata wystąpi w Krakowie!

Kraków ma kolejne powody do dumy! Już za 4 tygodnie dawna stolica Polski stanie się na chwilę także światową stolicą muzyki klubowej. A wszystko za sprawą koncertu Martina Garrixa, świeżo upieczonego laureata prestiżowego konkursu DJ MAG Top 100 Djs. Najlepszy DJ świata już 27 listopada wystąpi w hali TAURON Arena Kraków. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM.

 

- Ta wygrana wydaje się nierealna. Zupełnie się jej nie spodziewałem. Mam wspaniały rok, pełen niesamowitych koncertów oraz cudownych fanów - jestem bardzo wdzięczny za ich wsparcie. To najlepszy dowód na to, jak ważni są fani – z typową dla siebie skromnością przyznał Martin Garrix w trakcie odbierania prestiżowego wyróżnienia.
Coroczny plebiscyt DJ MAG Top 100 DJs ma na celu wyłonienie stu najpopularniejszych DJ-ów i producentów muzycznych na świecie. Pomysłodawcą rankingu jest brytyjskie prestiżowe czasopismo DJ Magazine, poświęcone głównie elektronicznej muzyce tanecznej. Czołówka międzynarodowej sceny electro jest corocznie wyłaniana za pośrednictwem głosowania internetowego fanów. W tym roku ilość głosujących po raz pierwszy przekroczyła milion. W głosowaniu wzięli udział m.in. mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Indii, Brazylii, Meksyku, Chin, Japonii, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz oczywiście Polski! Oficjalne wyniki tegorocznego plebiscytu zostały zaprezentowane 19 października, podczas gali Amsterdam Music Festival.

 

 

Błyskawiczną drogę na szczyt najbardziej prestiżowego plebiscytu dla twórców muzyki elektronicznej Garrix rozpoczął w 2013 roku, debiutując jako siedemnastolatek na pozycji czterdziestej. Zaledwie rok później utalentowany Holender plasował się już na czwartym miejscu, a w 2015 roku po raz pierwszy trafił na podium. Na szczyt renomowanego notowania artysta dotarł zatem w zaledwie trzy lata, co jest prawdziwym fenomenem w świecie muzyki elektronicznej. Jak oceniają znawcy branży, tak imponujące sukcesy Martina Garrixa mają również swoje odzwierciedlenie w skali popularności wśród polskich fanów:
- Popularność Martina w Polsce jest bardzo duża. Martin tworzy muzykę, przy której bawią się reprezentanci różnych pokoleń. Jego brzmienia sprawdzają się bowiem zarówno na parkietach modnych klubów, jak również w radiu, czego najlepszym przykładem jest sukces utworu "Animals" - ocenia Elvis Strzelecki z portalu Soundtraffic.pl

 

Warto przypomnieć, że utalentowany DJ ma na swoim koncie również szereg prestiżowych nagród przemysłu muzycznego, w tym m.in. trzy statuetki Dance Music Awards, dwie nagrody NRJ DJ Awards, a także nagrodę YouTube Music Awards, MTV Europe Music Awards oraz MTV Millennial Awards. W ciągu minionych lat Martin Garrix zaprezentował swoje umiejętności na scenach największych i najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych świata, w tym m.in. Tomorrowland, Ultra Music Festival oraz Sziget Festival . Według rankingu magazynu Forbes Martin Garrix znajduje się na 7. miejscu najlepiej zarabiających DJ-ów świata. Młody twórca może pochwalić się zarobkami rzędu 17 milionów dolarów rocznie.

 

Koncert Martina Garrixa odbędzie się 27 listopada 2016 roku w Krakowie. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.