Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2017-02-16

Hardwell z biografią i koncertem

Na rynku jest już dostępny niesamowity album – biografia jednego z najlepszych DJ-ów świata Hardwella. W maju będzie go zaś można zobaczyć na żywo podczas koncertu w krakowskiej hali Tauron Arena.

 

„Najpopularniejszy DJ świata” to tytuł, wyróżnienie, nagroda. Jednak otrzymanie tej nagrody niesamowicie podniosło poprzeczkę dla Robberta. Przez lata podczas których miałem możliwość podróżować z nim, stało się dla mnie jasne, że zdobycie tego tytuły nie było jego ostatecznym celem – ale zaledwie początkiem czegoś znacznie większego - wspomina Joep van Aert, główny fotograf i twórca albumu 2 Years As One. Publikacja trafiła niedawno do sprzedaży i składa się ze zbioru niesamowitych zdjęć z tras koncertowych, podróży, ujęć zakulisowych i spotkań z fanami, które unaoczniają drogę jaką pokonał Hardwell przez ostatnie lata aby dotrzeć do momentu, w którym znajduje się obecnie.

 

 

Dzięki wyjątkowej pracy niezwykle utalentowanego Joepa van Aerta, prywatnego fotografa Hardwella, album otwiera okno do prawdziwego życia holenderskiego DJ-a, które ukazuje drogę z rodzinnej Bredy ku światowym scenom. Publikacja pozwala fanom Hardwella wyruszyć w podróż i podążać za swoim idolem przyglądając się jego prawdziwej ścieżce, życiu na walizkach, spotkaniach z fanami, wolnych chwilach spędzanych z rodziną i przyjaciółmi. Album idealnie pokazuje dwa wcielenia Robberta, prywatne oraz Alter Ego – Hardwell.

 

- Rynek muzyczny zaobserwował wzrastający trend wśród DJ-ów, jakim są liczne publikacje pokazujące prawdziwy obraz ich ścieżki kariery. Nasz niedawny gość – Martin Garrix swoją biografię tworzy w formie odcinkowej, umieszczając serię nagrań na swoim kanale na You Tubie „The Martin Garrix Show”, które świetnie pokazują wszystkie elementy jego pracy. Hardwell natomiast wydał swoją biografię w formie ilustrowanej, która zachęca odbiorcę do wspólnej podróży i za pomocną ciekawych zdjęć pokazuje jego karierę „od kuchni”. Bardzo łatwo zauważyć, że pomimo dbania o prywatność, ci młodzi twórcy pragną nie być anonimowi. Prócz setów chcą pokazać swojej publiczności kim są poza konsolą - zwraca uwagę Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

Hardwell już niebawem pojawi się w Polsce aby zaprezentować swoją twórczość na koncercie w hali TAURON Arena Kraków 6 maja 2017. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Koncert artysty poprzedzi DJ-set Kill The Buzz. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.