Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2017-03-30

Hardwell z genialną atmosferą prosto z Miami!

Miniony weekend przebiegł pod znakiem klubowego brzmienia. To wszystko za sprawą kolejnej edycji festiwalu ULTRA, który przyciągnął tysiące fanów muzyki klubowej. Wśród headlinerów głównej sceny pojawili się w tym roku: Davida Guetta, Afrojack,  Armin Van Buuren, Carlcox, Martin Garrix, Tiesto czy Hardwell, który atmosferę z Miami przywiezie w maju  prosto do hali TAURON Arena Kraków.

 

Hardwell stał się już nieodłącznym artystą festiwalu w Miami, przyciągając za każdym razem tysiące ludzi, którzy co roku bawią się przy starannie dopracowanych setach holenderskiego DJ-a. Również w miniony weekend zafundował swoim fanom serie niespodzianek, w tym nowe kawałki przygotowane typowo pod festiwal. Nowe intro, nowe wizualizacje, nowy Hardwell? DJ coraz prężniej rozwija swoją działalność w świecie muzyki klubowej, nieustannie zaskakując. Tegoroczną edycję Ultra wzbogacił o transmisję live z użyciem technologi 360, partnerem przedsięwzięcia był You Tube. Całość umożliwiła widzom oglądanie występu również z perspektywy samego DJ’a. Wszystko za sprawą zaawansowanych technologicznie kamer, rozstawionych na scenie. Po raz kolejny przełamał bariery muzycznych granic, dając swoim fanom swobodę oglądania setu na całym świecie.

 

 

Przed przyjazdem do Polski Hardwell ma w planach zawitać jeszcze do Azji, rozkręcając klubową imprezę w Chinach, w międzyczasie odwiedzi także Manchester, po czym uda się do Ameryki Południowej, gdzie wystąpi w Brazylii i Chile. Koncert w Polsce odbędzie się 6 maja w hali Tauron Arena Kraków. Już w przyszłym tygodniu, 6 kwietnia, w X-Demonie we Wrocławiu, rezydenci klubu wprowadzą wszystkich w iście imprezowy nastrój przy okazji Oficjalnego Before Party dla fanów Hardwella.

 

Organizatorem koncertu i oficjalnym partnerem Before Party jest agencja Prestige MJM. Bilety na koncert Hardwella w Krakowie można nabywać poprzez strony internetowe prestigemjm.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.