Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2017-07-20

Koncert Bocellego wyprzedany!

Nie ma już biletów na miejsca siedzące na koncert Andrei Bocellego, który odbędzie się 5 sierpnia w Szczecinie w ramach finału regat The Tall Ships Races.  Pomimo to każdy będzie mógł na stojąco posłuchać wspaniałego głosu włoskiego tenora. W pozostałej części wstęp na koncert będzie bowiem bezpłatny. Wały Chrobrego mogą pomieścić blisko pół miliona osób. Szykuje się więc wielkie wydarzenie. Ze względu na miejsce i charakter będzie to jeden z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Europie.

 

Bilety na niezwykłe wydarzenie, jakim bez wątpienia będzie koncert Andrei Bocellego na Wałach Chrobrego w Szczecinie, zostały wyprzedane. Wejściówki obowiązują jednak jedynie na numerowane miejsca w strefie siedzącej. Każdy, kto będzie chciał zobaczyć i posłuchać włoskiego tenora, będzie mógł przyjść na Wały Chrobrego i zobaczyć występ bezpłatnie, z perspektywy stojącej.

- Scena usytuowana zostanie tak, aby jak największa liczba osób, które przyjdą w okolice nadbrzeża, mogły wziąć udział w koncercie. Według szacunków, zabytkowe i jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc Szczecina, może pomieścić ponad czterysta tysięcy osób! Gorąco zachęcam więc do przyjścia 5 sierpnia na Wały Chrobrego – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje występ Bocellego.

 

 

Andrea Bocelli będzie głównym bohaterem sobotniego wieczoru w Szczecinie, ale genialnych muzyków nie zabraknie. Gośćmi specjalnymi włoskiego tenora będą między innymi: Andrea Griminelli – najwybitniejszy flecista na świecie, uświetniający swoimi występami największe gale i uroczystości oraz Alessandria Marianelli – doskonała włoska sopranistka, śpiewająca na co dzień w największych spektaklach operowych na świecie. Kolejną gwiazdą będzie Ilaria Della Bidia - artystka z kręgu muzyki popularnej, świetnie poruszająca się zarówno w popie i dance, jak również w jazzie czy bluesie. Wszyscy goście Andrei Bocellego zaprezentują się solo oraz w duecie z włoskim tenorem. Artystom towarzyszyć będą znakomici muzycy Filharmonii Szczecińskiej oraz Chór Akademii Morskiej w Szczecinie.

 

Koncert Andrea Bocellego z gośćmi specjalnymi 5 sierpnia będzie jednym z wydarzeń towarzyszących The Tall Ships Races 2017 w Szczecinie. Tuż przed jego rozpoczęciem odbędzie się uroczystość otwarcia finału regat The Tall Ships Races. Koncert zorganizuje agencja Prestige MJM. 

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.