Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2017-01-26

Ponad sto tysięcy widzów na koncertach Roda Stewarta w Polsce!

Rod Stewart bije rekordy popularności w Polsce! Po wielkim sukcesie majowego występu w Łodzi, artysta zagra w lutym dwa wyjątkowe koncerty – w Krakowie oraz w Gdańsku. W rezultacie widownia polskich koncertów Sir Roda przekroczy sto tysięcy osób!

 

Zaledwie kilka miesięcy po ogromnym sukcesie koncertu w Łodzi Rod Stewart w wielkim stylu powróci do Polski na dwa występy! Pierwszy z nich odbędzie się 19 lutego 2017 w hali TAURON Arena Kraków, a drugi dwa dni później w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE.

 

- Po sukcesie frekwencyjnym poprzedniego koncertu Roda Stewarta oraz znakomitym show, jakie zaprezentował artysta polskiej publiczności, zainteresowanie tym wokalistą ciągle rośnie. Odzwierciedla to również tempo sprzedaży biletów na lutowe występy Roda Stewarta w naszym kraju – tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

 

Dla jednego z najważniejszych muzyków drugiej połowy XX wieku będzie to piąta wizyta w Polsce. Wcześniej legendarny wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi. Za każdym razem koncerty te cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów.

 

- Biorąc pod uwagę liczbę do tej pory sprzedanych biletów, śmiało możemy powiedzieć, że przekroczyliśmy próg 100 tysięcy widzów na wszystkich koncertach Roda Stewarta w Polsce. Warto zaznaczyć, że na przykład bilety na sektory siedzące w Krakowie są już większości wyprzedane. Dlatego nie radzę czekać z zakupem wejściówek na miejsca siedzące, bo może się okazać, że w dniach koncertowych po prostu ich zabraknie – zdradza Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

 

Rod Stewart wystąpi w krakowskiej hali TAURON Arena Kraków w niedzielę, 19 lutego 2017 roku. Z kolei w gdańsko-sopockiej hali ERGO ARENA zaśpiewa we wtorek, 21 lutego 2017 roku. Wejściówki na koncerty można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.