Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2017-12-08

The Royal Moscow Ballet – relacja wideo

Przedstawienie „Jezioro Łabędzie”  w wykonaniu The Royal Moscow Ballet zaprezentowane zostało w Polsce pięciokrotnie. Spektakl z muzyką Piotra Czajkowskiego obejrzało 14.000 osób, a zespół zbierał same brawa i oklaski, także na stojąco! Oto filmowa relacja z wydarzenia.

 

Gdynia Arena, Sala Ziemi na Międzynarodowych Targach Poznańskich, Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu, TAURON Arena Kraków oraz COS Torwar w Warszawie – w tych miejscach wystąpili rosyjscy mistrzowie baletu. Przepiękne stroje, muzyka i choreografia zrobiła na widzach ogromne wrażenie. Publiczność we wszystkich miastach żywiołowo reagowała na partie tańczone solo oraz trudniejsze układy. Sam zespół był zadowolony ze znakomitego przyjęcia w Polsce, a także frekwencji na spektaklach oraz organizacji ich pobytu.

 


Trzeba również przypomnieć o występie młodych adeptek baletu z Grupy Baletowej „Gwiazda” w Ostrowie Wlkp., które zatańczyły o boku profesjonalistów w poznańskiej Sali Ziemi. Możliwość  zaprezentowania się z tak renomowanymi artystami, jak The Royal Moscow Ballet, była dla nich ogromnych przeżyciem.


Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z pobytu tancerzy The Royal Moscow Ballet w Polsce w dniach 26-30 listopada 2017 roku. Promotorem tournée w naszym kraju była agencja Prestige MJM. 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.