Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-02-19

Emeli Sandé już w trasie, w czwartek zaśpiewa w Polsce!

Po niedawnych koncertach w Emiratach Arabskich i na Węgrzech, Emeli Sandé wystąpi w Czechach, po czym po raz pierwszy przyjedzie do Polski. Polscy fani artystki już nie mogą się doczekać tego wieczoru. Show odbędzie się 22 lutego w ICE Kraków Congress Centre.
 

Sama Emeli  Sandé nie mogła się już doczekać kolejnych koncertów. Opublikowała swoje zdjęcie w aplikacji Instagram w nowej fryzurze i zabawnie skomentowała, że pierwszy raz podczas swojej działalności scenicznej wystąpi w „swoich” naturalnych włosach! 
Po dość długiej przerwie w koncertowaniu, Emeli Sandé pierwszy raz zaśpiewała 16 lutego w niezwykłych okolicznościach – w Al Majaz Amphitheatre Sharjah w Emiratach Arabskich. To amfiteatr zbudowany na półwyspie, w pobliżu portu Sharjah, a arena stylizowana jest nieco na antycznych rzymskich amfiteatrach. Pięknie oświetlona, na tle wody i w oddali położonych wieżowców – w takim miejscu zaprezentowała się Emeli, mając na sobie m.in. miodowy płaszczyk.

 

 

W czasie występu artystka powiedziała słuchaczom, że dzięki swojej muzyce i piosenkom, będących owocem wielu jej życiowych doświadczeń, stara się wzmacniać swoich fanów. Jej zdaniem bowiem muzyka jest uniwersalnym językiem komunikacji, który zbliża ludzi do siebie. Jak się można domyślać, reakcje fanów były tylko entuzjastyczne:
- Dziękuję bardzo! Czekałem na to naprawdę długi czas!
- Na żywo w Al Majaz Amphiteatre Sharjah! Wiedziałam, że Emeli Sandé jest najlepsza!


To tylko niektóre z komentarzy po koncercie. Pod koniec wieczoru szef Rady Mediów w Sharjah uhonorował artystkę za wybitne osiągnięcia oraz podkreślił, że bilety na jej koncert wyprzedały się w rekordowo krótkim czasie.
Kolejny koncert Emeli odbył się 18 lutego na Węgrzech, w Papp Laszlo Budapest Sports Arena. Wokalistka pokazała na swoim profilu na Instagramie krótkie nagranie z próby przed wieczornym występem. Widać na niej żywiołową naturę świetnie bawiącej się artystki. W Budapeszcie zaśpiewała swoje największe przeboje, z wielkim hitem "Next To Me" na sam koniec show.

Artystka zaprezentowała się w szerokich spodniach i topie oraz połyskującej, czerwonej narzutce.

 


 


Już we wtorek, 20 lutego Emeli Sandé wystąpi w praskiej O2 Arenie, a w czwartek, 22 lutego po raz pierwszy artystka zaśpiewa w Polsce. Później, w kwietniu wystąpi jeszcze na kameralnym koncercie w Zermatt, szwajcarskim ośrodku sportów zimowych. Lipiec natomiast wokalistka zarezerwowała już dla swoich fanów w Wielkiej Brytanii i Belgii, gdzie zaplanowała już siedem występów.
 

Polski koncert Emeli Sandé zaplanowano 22 lutego w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Bilety na wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet oraz w sieci salonów Empik. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.