Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-02-21

Już jutro Emeli Sandé zaśpiewa w ICE Kraków!

22 lutego najlepsza brytyjska wokalista zaśpiewa na scenie Sali Audytoryjnej ICE Kraków Congress Centre! Będzie to pierwszy koncert Emeli Sandé w Polsce!
 

Emeli Sandé - zdobywczyni nagrody w kategorii Najlepszy Brytyjski Wykonawca 2017 roku - zaśpiewa w ICE Kraków Congress Centre! Szkocka piosenkarka, która podbiła świat swoim debiutanckim albumem Version of Events, przyjedzie do Polski po raz pierwszy. Artystka, łącząca ze sobą gatunki R&B, soul, gospel i pop, wystąpi 22 lutego 2018 roku w ICE Kraków. Zaledwie godziny dzielą nas od tego wydarzenia!

Rozpoczęcie koncertu artystki jest zaplanowane na godzinę 20:30, natomiast wejście do Sali Audytoryjnej, w której wystąpi Emeli, zostanie otwarte już o 19:15. Przypominamy, że wszystkie osoby, które zakupiły bilety na to wydarzenie za pośrednictwem salonów Empik z poprzednią datą i miejscem koncertu (tj. 23 lutego, TAURON Arena Kraków), będą mogły już od godziny 15:00 wymienić na aktualne wejściówki. Punkt wymiany będzie znajdować się w punkcie informacji ICE Kraków przy wejściu numer 1. 
 

 


 

- Swoją podróż na koncert warto zaplanować wcześniej. Foyer ICE Kraków Congress Centre jest ogólnodostępne dla wszystkich odwiedzających, dlatego już kilka godzin przed wydarzeniem, można korzystać z bezpłatnej szatni oraz z punktów kawiarniano-barowych w obiekcie – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM i dodaje: Na prośbę managementu  artystki do ICE Kraków zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektu można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.
 

Emeli Sandé wystąpi 22 lutego w ICE Kraków Congress Centre. Bilety na koncert można nabywać w za pośrednictwem stron www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl a także w sieci salonów Empik w całym kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.