Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-04-19

Kto we Wrocławiu dostanie tortem w twarz?

Rocznie w publikę wyrzuca setki słodkich kolorowych tortów, wylewa na ludzi litry szampana i wypuszcza w tłum dmuchane łódki - mowa o Steve Aoki, który przyjeżdża do Polski, aby zaprezentować jeden z najbardziej kontrowersyjnych setów podczas Music Power Explosion 13 lipca na wrocławskim stadionie.

 

Jego sety, oprócz muzyki porywającej tłumy, charakteryzują się też inną atrakcją, za którą podążają najwięksi fani. Udało Ci się kiedyś zaprezentować #cakeface dla Steve Aoki? Napić się szampana prosto od artysty czy dryfować na dmuchanej łódce niesionej na rękach przez tłum? Będzie na to szansa 13 lipca we Wrocławiu podczas Music Power Explosion! Steve Aoki wystąpi przed polską publicznością, a torty i szampany są już zamówione!

 

Najbardziej charakterystyczną częścią występu DJ-a, która wyróżnia się na tle światowych gwiazd, to przede wszystkim kolorowe torty, które trafiają prosto w twarze publiczności. Cała akcja stała się już internetowym viralem. Fani z całego świata biorą sobie za wyzwanie, aby dotrzeć do pierwszych rzędów. To właśnie tam odbywa się największa zabawa! Steve Aoki celuje prosto w twarze wybranych osób z publiczności, którzy znajdują się wystarczająco blisko sceny. O co toczy się gra? O najlepszy #CAKEFACE! Zdjęcia śmietanowych twarzy artysta osobiście publikuje na swoich portalach.

 

To nie będą jednak byle jakie torty! Management Steve Aoki dba, aby ciasta były przygotowane z największą starannością.


- Specjalnie pod ten punkt występu powstał osobny rider techniczny, tzw cake rider, który szczegółowo podaje „przepis” i wymogi dotyczące wypieku - zdradza Izabela Olek z agencji Prestige MJM.

 

 

Torty mają wymiary 30 x 40cm i w składzie zawierają wyłącznie bitą śmietanę. Podstawa z tortu to polistyrenowa pianka, która dzięki swojej delikatności zapewnia bezpieczeństwo podczas uderzenia. Wierzchnia warstwa będzie kolorowa w największym możliwym stopniu. Wrocławska cukiernia, która przygotuje torty dla Steve Aoki, zadba, aby prezentowały one kolorowe symbole wytwórni DIM MAK, wykonane ze słodkiej polewy i lukru. Przy okazji Music Power Explosion we Wrocławiu, do dyspozycji artysty zostanie przygotowanych 10 tortów.

 

- Pod ten oryginalny punkt występu Stevego Aoki powstanie specjalnie dostosowana scena z podestem umożliwiającym swobodną zabawę z publicznością - zdradza Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

 

To będzie wyjątkowo spektakularny występ. Oprócz Steve Aoki, na scenie Music Power Explosion 13 lipca na Stadionie Wrocław wystąpią również: Tiesto, Afrojack, Zedd oraz Don Diablo. Miasto na jeden dzień zamieni się w muzyczną eksplozję. Bilety na wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.
 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.