Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-08-29

Marcus i Martinus zapraszają polskich fanów na koncert!

Marcus i Martinus - goście specjalni jesiennego show Jasona Derulo w Polsce zapraszają na wspólny koncert! Bliźniacy zapewniają, że są tym faktem mocno podekscytowani. Wydarzenie odbędzie się już za dwa miesiące na warszawskim Torwarze. Bilety wciąż są w sprzedaży!


16-letni norwescy bliźniacy, robiący furorę wśród młodej widowni, przyjadą do Polski. Marcus i Martinus wystąpią razem z Jasonem Derulo na jednej scenie i możemy być pewni, że wspólnie dadzą fenomenalny i taneczny koncert. Zaproszenie do udziału w jednym show bracia otrzymali od samego artysty! Jak się okazuje nie tylko młodzi wykonawcy z Norwegii są wielkimi fanami Derulo, ale także on docenia ich talent i pierwsze dokonania w świecie pop. O tym, jak ta trójka radzi sobie wspólnie na scenie będzie się można przekonać 30 października w warszawskiej hali COS Torwar.

 

 

Bilety wciąż są w sprzedaży, a nabyć je można poprzez strony: bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całym kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM. 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.