Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-10-12

Nicki Minaj chce zostać mamą!

Najbardziej kontrowersyjna artystka ostatnich miesięcy nie przestaje zaskakiwać. Nicki Minaj chce mieć dzieci, a jej obecny romans z Lewisem Hamiltonem wskazuje jednoznacznie, że znamy kandydata na ojca!

 

Wyznania o chęci macierzyństwa pojawiają się coraz częściej w wywiadach z Nicki Minaj. Jej najnowsze deklaracje sugerują, że nie będzie trzeba długo czekać na potomstwo znanej raperki. Artystka w ostatnich dniach stanowczo ogłosiła gotowość do założenia rodziny. Obecny związek Nicki z mistrzem Formuły 1 - Lewisem Hamiltonem udowadnia, że jest to coś znacznie bardziej poważnego niż media początkowo spekulowały. Para spędza razem coraz więcej czasu nie ukrywając się już w prywatnych rezydencjach. Zdjęcia ze wspólnego pobytu w Dubaju obiegły już cały świat. Hamilton podkręcił tempo jak na zawodowego kierowcę przystało, a Nicki nie chce dłużej zwlekać - pragnie ślubu i dziecka. Czy to Lewis zostanie ojcem?

 

- Najpierw muszę wziąć ślub, później będę miała dziecko. Mogę być bliżej, niż ludzie myślą... Kocham dzieci. Nie zamierzam tego dłużej odkładać - wyznała Nicki Minaj podczas jednego z ostatniego wywiadu dla Wonderland.

 

 

Fani artystki są pozytywnie zaskoczeni. Nicki ma już 35 lat i nic dziwnego, że pragnie potomstwa. Po wielu związkach i burzliwym życiu w show biznesie czas na chwilę stabilizacji. Największa rywalka raperki, Cardi B została mamą w lipcu tego roku. Nicki Minaj z pewnością nie pozostanie zbyt długo w tyle. Patrząc na przykład wielu kobiet ze świata muzyki, w tym Beyonce, macierzyństwo może zmobilizować Nicki Minaj do chwilowej przerwy w karierze. Najbliższa trasa koncertowa może więc okazać się przełomowa. Przyjazd królowej rapu i ikony kontrowersji wzbudza spore emocje wśród fanów w Polsce. Koncert zaplanowany w trakcie trasy NickiHndrxx odbędzie się 24 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety można nabyć na stronie organizatora www.prestigemjm.com. 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.