Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-12-20

Ruszyła przedsprzedaż biletów na Scorpions

Po sukcesie Orchestonu w Krakowie, koncertu w wykonaniu Gromeeo, Orkiestry Akademii Beethovenowskiej i polskich wokalistów, będzie można posłuchać w Warszawie, 17 maja. Sprzedaż biletów na to niezwykłe wydarzenie rusza dzisiaj o godzinie 10:00. Fani Scorpionsów zrzeszeni w oficjalnym fanklubie zespołu już dzisiaj mogą zakupić wejściówki na występy niemieckiej grupy w Gliwicach i Gdańsku.

 

Orcheston to niezwykły koncert, w którym muzyka elektroniczna przedstawiona zostanie w klasyczny sposób – z udziałem Orkiestry Akademii Beethovenowskiej. Mistrzem całej ceremonii będzie Gromee, polski dj i producent muzyczny, który zaprosi na wydarzenie gości specjalnych. W krakowskiej edycji koncertu byli to m.in. Beata Kozidrak, Mateusz Ziółko, Reni Jusis, Sarsa i Natalia Szroeder. Kto wystąpi na scenie Torwaru - 17 maja 2019 roku  - pozostaje na razie tajemnicą. Sprzedaż biletów rozpoczyna się dzisiaj, 20 grudnia. Można je nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com.

 

Najwięksi fani zespołu Scorpions, zrzeszeni w oficjalnym fanklubie, już dzisiaj, w przedsprzedaży mogą, kupić bilety na przyszłoroczne koncerty w Polsce: 21 lipca w Arenie Gliwice oraz 23 lipca w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu. Bilety do oficjalnej sprzedaży trafią w piątek, 21 grudnia o godzinie 10:00 poprzez stronę www.prestigemjm.com. 

 

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.