Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-07-04

Stadion we Wrocławiu eksploduje kolorami!

Music Power Explosion rozpocznie się prawdziwą eksplozją kolorów. W trakcie pierwszego setu Kuby i Neitana publika przywita artystów pod sceną wyrzutem pudru holi, a w powietrzy uniesie się chmura w festiwalowych kolorach: fiolecie, różu i błękicie.

 

Wyjątkowo wakacyjna i festiwalowa atmosfera zagości już w nadchodzącym tygodniu na stadionie we Wrocławiu. Wszystko za sprawą największej imprezy muzyki elektronicznej tego lata. Na jednej scenie zaprezentują się światowe gwiazdy: Tiesto, Afrojack, Don Diablo, Zedd, Steve Aoki. Wydarzenie rozpoczną polscy reprezentanci sceny klubowej: Blinders oraz DJKuba&Neitan.

 

 

Music Power Explosion rozpoczną DJKuba&Neitan i to właśnie w trakcie ich setu, na znak  artystów, fani pod sceną wyrzucą w powietrze dziesiątki kolorowych barwników, które eksplodują w powietrzu mieszanką fioletu, różu i błękitu. Warto więc szybko dobiec pod scenę, bo to właśnie tam organizator będzie rozdawał paczki farbek holi.

 

- Wprowadzamy prawdziwą letnią atmosferę! Pokolorujemy festiwal i utwór „Jungle Jane”, w trakcie którego Kuba&Neitan odpalą eksplozję muzyki i kolorów. Na samym początku ich setu rozdamy pod sceną dziesiątki woreczków z pudrem holi, które fani wyrzucą w powietrze na odpowiedni znak artystów, tworząc chmury kolorów - zapowiada Izabela Olek z agencji Prestige MJM

 

 

Otwarcie bram stadionu zaplanowano na godzinę 15:15, pierwszy set rozpoczyna się chwilę po godzinie 16:00.

 

- Już w nadchodzący piątek podamy pełną rozpiskę godzinową występów wszystkich artystów - informuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

 

Music Power Explosion 13 lipca przyciągnie tysiące fanów muzyki elektronicznej na stadion we Wrocławiu. Bilety na wydarzenie można jeszcze nabyć za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.