Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2019-07-26

W sercu muzyka, a w domu… muzeum!

O takiej ilości zdjęć z największymi osobistościami współczesnego świata wiele osób może jedynie pomarzyć. Michael Bolton w trakcie swojej muzycznej i charytatywnej działalności zebrał sporo pamiątek, dla których obecnie w jego rezydencji przeznaczone są osobne pomieszczenia. Wszystkie nagrody i fotografie trafiają właśnie tam, a znaleźć wśród nich można m.in. zdjęcia z Białego Domu, w towarzystwie najwybitniejszych muzyków oraz statuetki za muzyczne osiągnięcia.

 

Wśród najciekawszych pozycji w kolekcji Boltona uchwycić można zdjęcia z inauguracji prezydentury Billa Clintona i jego dedykacją, gdzie prezydent USA zadeklarował chęć zagrania w zespole Michaela Boltona. Żona przywódcy USA Hillary Clinton przemyciła dopisek: „Michael, on naprawdę chce zagrać w twoim zespole!”. Bill Clinton swego czasu grał na saksofonie, który jest nieodłącznym elementem bandu Michaela Boltona. Do kolekcji „prezydenckiej” dochodzą jeszcze m.in. fotografie ze spotkań z Ronaldem Reaganem.

 

Nie zabrakło również zdjęć  z Cher - „córką diabła”, jak sama siebie niegdyś określała - która swoje miejsce w domu Boltona znalazła tuż obok podobizny artysty w objęciach Whitney Huston. Cher podarowała mu fotografię ze specjalną dedykacją.

 

- Kiedyś powiedziałem jej, że wygląda spektakularnie w bieli. Weszła do studia ubrana w taki delikatny śnieżnobiały strój. Skomplementowałem ją, popatrzyła na mnie z rozbawieniem, pewnie myślała, że próbuję być miły. Dla mnie wyglądała fantastycznie - podkreśla Michael Bolton.

 

 

W następstwie tej sytuacji Cher wysłała Michaelowi odważne zdjęcie, na którym widnieje ubrana w czarną krótką sukienkę, a tuż obok znajduje się dopisek „Najdroższy Michaelu, pod tą sukienką mam białe majteczki. Żartowałam - nie mam żadnych majtek. Córka diabła, 1992”.

 

Dla Michaela Boltona wspomniane pamiątki i możliwość opowiadania o różnych zdarzeniach z życia, są wyjątkową podróżą w czasy, które zawsze wspomina z rozbawieniem. Sam wielokrotnie podkreślał, że osobą znaną i zapraszaną w wiele miejsc stał się z dnia na dzień. Przez długi czas był niedostrzegany przez agentów branży muzycznej, nad swoją sławą długo pracował. Zdobył ją w mgnieniu oka za sprawą jednego singla, potem nastała lawina sukcesów. Dziś zna go cały świat, a utwory „When A Man Loves A Women” czy „ Said I Loved You… But I Lied” zanucić potrafi każdy. Artysta ze swoim najnowszym albumem, który podsumowuje jego dotychczasową działalność, a jednocześnie jest nową symfoniczną odsłoną, przyjedzie do Polski jeszcze tego lata.

 

Koncert Michaela Boltona odbędzie się w hali COS Torwar 7 sierpnia 2019 roku. Bilety od 90 zł można nabyć na stronie www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.