Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2019-01-24

Andrea Bocelli jest jak wino!

Stara prawda głosi, że wino im starsze, tym lepsze. I tak też jest w przypadku znanego na całym świecie włoskiego tenora – Andrei Bocellego! Włoski śpiewak wystąpi 11 maja w Poznaniu podczas obchodów jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego.

 

Legendarny śpiewak od kiedy tylko pojawił się na scenie cały czas ciężko pracował nad dalszym sukcesem i rozwojem głosu. To też zapewniło mu popularność na całym świecie,  miejsca na samych szczytach muzycznych list i doprowadziło do bardzo dużego zainteresowania jego koncertami na międzynarodowych arenach. Także Poznań czeka na ten pierwszy, wyjątkowy występ sławnego tenora.

 

- Faktycznie tak jest, że możemy wyciągnąć butelkę dobrego wina, albo płytę Andrei Bocellego, usiąść w salonie wieczorem i zupełnie odpłynąć – mówi Michał Dziedzic, dziennikarz muzyczny.

 

Dlaczego Andrea Bocelli jest jak wino i za czym kryje się jego nieustająca popularność? Na te pytania odpowiadają dziennikarze muzyczni w prezentowanym wideo.

 

 

Koncert Andrei Bocellego odbędzie się 11 maja na Stadionie Poznań i będzie częścią obchodów jubileuszu stulecia Uniwersytetu Poznańskiego. Projekt dofinansowany jest z budżetu Miasta Poznania. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez www.prestigemjm.com. 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.