Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2019-03-29

Ania Dąbrowska wystąpi na Orchestonie!

Ania Dąbrowska to kolejna artystka, która dołącza do koncertu Orcheston. Wokalistka wystąpi na jednej scenie razem z Kayah, Reni Jusis, Sarsą, Lukasem Meijerem, Gromeem i Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej. Innowacyjne wydarzenie łączące muzykę symfoniczną i elektroniczną odbędzie się 17 maja w Warszawie.

 

Laureatka Fryderyka 2017 w kategorii Album Roku Muzyka Pop, Ania Dąbrowska dołącza do głosów Orchestonu, które zaprezentują historię muzyki elektronicznej w symfonicznych aranżacjach Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.

 

- Ania to jedna z najbardziej utalentowanych osób, jakie poznałem w życiu. Wrażliwość Ani połączona z talentem to magia, którą zawodowo i prywatnie uwielbiam. Jestem szczęśliwy i dumny, że Ania dołącza do warszawskiego koncertu - zapewnia Gromee.

 

Niezwykły projekt, który odbędzie się w Warszawie to niepowtarzalna okazja dla miłośników dobrej muzyki. Wśród utworów zaplanowanych na ten wieczór publiczność usłyszy hity takich twórców jak: Tiësto, Vangelis, Donna Summer, Avicii, Depeche Mode, Fatboy Slim czy Daft Punk.

 

- Do koncertu dołączają kolejni polscy wokaliści, którzy wystąpią na Orchestonie po raz pierwszy. Premierowym głosem, oprócz Ani Dąbrowskiej, będzie też Kayah. Setlista przygotowywana na ten wieczór jest imponująca i jestem pewien, że zadowoli nawet najbardziej wybrednych miłośników muzyki elektronicznej. To zdecydowanie wyjątkowe wydarzenie także dla fanów klasyki i brzmień symfonicznych. Bardzo cieszy nas, że w Warszawie dołączą do nas Kayah i Ania Dąbrowska - podkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

 

Ania Dąbrowska w trakcie swojej muzycznej kariery wydała 7 genialnych albumów, z których każdy uzyskał status Platynowej Płyty. Znalazły się na nich tak niepowtarzalne hity jak: „Nieprawda”, „W głowie”, „Charlie, Charlie”, „Nigdy więcej nie tańcz ze mną” czy „Bawię się świetnie”. Wokalistka, kompozytorka i producentka ma na swoim koncie 9 Fryderyków i ponad pół miliona sprzedanych płyt. Jej oryginalna barwa głosu idealnie wpasuje się w brzmienia Orchestonu. Koncert odbędzie się 17 maja w hali COS Torwar. Bilety można nabyć przez stronę www.prestigemjm.com. Koncert organizuje agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem. Mecenasem projektu jest Bukovina Resort. 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.