Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2019-10-10

Courage opanuje Polskę

Céline Dion powraca do Polski na dwa koncerty! Jest jeszcze jedna data, której nie wolno przegapić! To 15 listopada 2019 - premiera najnowszego albumu artystki!


Jedna z największych światowych gwiazd muzyki – Céline Dion zaprezentowała, aż trzy nowe utwory! Piosenki „Imperfections”, „Lying Down” i „Courage” są jedynie zapowiedzią kolejnego wydawnictwa kanadyjskiej artystki! Album pojawi się na sklepowych półkach już 15 listopada. Jak donoszą zagraniczne media, będzie do pierwszy od sześciu lat w całości anglojęzyczna płyta z pięknymi balladami oraz energetycznymi hitami!


Różnorodność albumu możemy już doświadczyć po przesłuchaniu trzech premierowych singli: „Imprefections” to piosenka o krytycznym podejściu do swojego piękna. „Lying Down” przypomina nam o zmianie podejścia do życia po zakończeniu toksycznej relacji oraz „Courage”, który jest swojego rodzajem hymnem o sile, odwadze i niezłomności! Na albumie znajdzie się także udostępniony wcześniej utwór „Flying On My Own”, który był pierwszym krokiem na nowej ścieżce kariery kanadyjskiej diwy.


Hasło „Courage” w ciągu najbliższych miesięcy będzie odmieniane przez wszystkie możliwe przypadki! Nie tylko ze względu na nowe wydawnictwo artystki, ale również z powodu długo wyczekiwanego powrotu do koncertowania! Céline Dion w ramach trasy COURAGE WORLD TOUR zaśpiewa w Polsce. Artystka sprzedała ponad 250 milionów albumów na całym świecie, zdobyła pięć statuetek GRAMMY, dwa Oscary, siedem American Music Awards, 20 JUNO Awards i wiele wyróżnień. Niekwestionowana diva o niezwykłym głosie, kochana przez miliony fanów na całym świecie, powróci do Polski po dwunastu latach od swojego pierwszego koncertu w naszym kraju.


Dwa koncerty artystki cieszą się tak dużym zainteresowaniem w naszym kraju, że wejściówki na oba wydarzenia znikają zawrotnym tempie! Ostatnie bilety można nabyć za pośrednictwem strony prestigemjm.com

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.