Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2019-12-11

Dodatkowe bilety na Céline Dion już w sprzedaży!

Koncerty Céline Dion w Łodzi i Krakowie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem polskich fanów. Bilety, wyprzedały się w ekspresowym tempie. Teraz przeznaczona została nowa pula na miejsca w bocznych sektorach. Kupić je można wyłącznie poprzez stronę www.prestigemjm.com.

 

Do sprzedaży trafiło kilkaset biletów na miejsca w bocznych sektorach Atlas Areny w Łodzi i TAURON Areny Kraków. To w tych miastach odbędą się przyszłoroczne koncerty kanadyjskiej wokalistki, tak wyczekiwanej w Polsce
- Kto nie kupił wejściówek – teraz jest na to szansa. Trzeba się jednak szybko decydować, bo sądząc po zainteresowaniu koncertami, bilety szybko zostaną wyprzedane. I mimo, że są to miejsca w sektorach bocznych, widoczność będzie dobra – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która zorganizuje obydwa występy kanadyjskiej wokalistki.

 

Trzeba pamiętać, że bilety można kupić jedynie poprzez stronę www.prestigemjm.com. Koncerty Céline Dion odbędą się 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi, a dwa dni później w TAURON Arenie Kraków.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.