Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2019-12-03

Kolędy Zbigniewa Preisnera to świąteczna pierwsza liga!

Kolędy Preisnera mają wielką moc i pomimo tego, że świat w nich przedstawiany, wcale nie jest taki cukierkowy, dodają siły i energii. Reprezentują pierwszą ligę!  Tak mówią aktorzy i ludzie mediów. Jedno trzeba dodać: kolędy Zbigniewa Preisnera zawsze chwytają za serce. Te emocje będzie można przeżyć podczas wieczorów na żywo z udziałem kompozytora i jego gości.

 

Kolędy Zbigniewa Preisnera wywołują niespotykane emocje. Piosenkarz i aktor Artur Chamski stwierdza: Zbigniew Preisner stworzył cykl kolęd, który dodaje nam siły i energii w okresie świąt. Dla Mateusza Banasiuka, aktora znanego z produkcji filmowych i serialowych, kolędy kompozytora to: - …wojsko artystów na scenie i wielka siła żywej muzyki. Edyta Krzemień, wokalistka trasy kolędowej z sentymentem wspomina: - W każdym roku, gdy to gramy, wszyscy wracamy ze spokojem i z poczuciem tego, że to ma sens! Dziennikarz Kamil Baleja twierdzi z kolei, że właśnie Zbigniew Preisner jest tym, który mówi głośno o problemach współczesnego świata i wyraża to za pomocą muzyki.

 

 

W styczniu 2020 roku, w czterech miastach Polski, odbędą się koncerty z cyklu „Zbigniew Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy”. Wystąpią w nich: Edyta Krzemień, Beata Rybotycka, Joanna Pocica, Maciej Balcar, zespół Jana Karpiela Bułecki oraz instrumentaliści.

 

- 22 stycznia w Sali Ziemi Poznań Congress Center
- 24 stycznia w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu
- 26 stycznia w Filharmonii Narodowej w Warszawie (dwukrotnie)
- 28 stycznia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu

 

 

Bilety dostępne są za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Organizatorem koncertów jest agencja Prestige MJM.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.