Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2019-07-26

Muzyczna niespodzianka od Celtic Woman!

Okres wakacyjny, to nie czas odpoczynku... przynajmniej nie dla dziewcząt z Celtic Woman, które postanowiły aktywnie i pracowicie spędzić lato. Nie zapomniały również o swoich fanach, którzy już w listopadzie czekać na nie będą w Poznaniu i Zabrzu! Przygotowały dla nich oraz dla wszystkich fanów folku, muzyczną niespodziankę!

 

Celtic Woman powrócił na scenę muzyczną z albumem „Ancient Land”, do którego stworzono również dedykowany materiał wideo z koncertu. Dziewczęta zaśpiewały na tle historycznego zamku Johnstown w hrabstwie Wexford w Irlandii. Samo wydawnictwo zawiera 18 utworów, w tym oryginalne kompozycje, takie jak: „Garden Of Eden”, „Be Still” , instrumentalne „Love & Honor”. Fani Celtic Woman znajdą również na albumie irlandzkie piosenki tradycyjne.

 

Do sieci trafiły właśnie dwa niezwykłe utwory w przepięknej oprawie wizualnej. Celtic Woman opublikował nagranie do utworu „Faith's Song” w solowym wykonaniu uzdolnionej Megan Walsh.
- Moją kolejną piosenką jest „Faith”. To kawałek pochodzący z programu „Keeping Faith” na BBC. Mimo tego, że utwór jest niezwykle wzruszający i rozrywający serce, to zdecydowanie niesie w sobie nadzieję. „Nawet jeśli to nie jest twój najlepszy czas, to twoje serce nadal bije, nadal oddychasz, a z czasem wszystko się ułoży" – komentuje odtwórczyni utworu.

 

 

Drugą kompozycją jest „Moorlough Shote”, utwór jest tradycyjną irlandzką piosenką o nieszczęśliwej miłości. Młody chłopak chwali piękno miejsca oraz dziewczyny, którą tam spotkał i się w niej zakochał. Ona jednak odrzuca absztyfikanta, ponieważ połówkę swego serca oddała już marynarzowi. Niepocieszony opuszcza rodzinny dom i odpływa, wciąż chwaląc dziewczynę, którą kocha.
- Naprawdę uwielbiam „Moorlough Shore”- to powiew irlandzkiego powietrza. To utwór, w którym czuję się najbardziej komfortowo. To bardzo tradycyjny utwór, który daje poczucie wolności. Po prostu za nim przepadam – mówi  Ebba McMahon z Celtic Woman.

 


Celtic Woman kontynuuje wielowiekową, irlandzką tradycję opowiadania historii w pieśniach. Opowieści o ziemi, miłości, tańcu - utwory, które sprawią, że Irlandia zawita w domach i sercach słuchaczy. O tym, jak wielka jest ta miłość będą mogli przekonać się już pod koniec roku polscy fani. Celtic Woman wystąpi w Polsce dwukrotnie. Pierwszy koncert odbędzie się 4 listopada w Sali Ziemi Poznań Congress Center, z kolei drugi - 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Bilety do nabycia poprzez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.