Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2019-10-02

Ruszyła otwarta przedsprzedaż na koncerty Céline Dion

Już dzisiaj wszyscy fani Il Divo mogą zakupić bilety na jedyny koncert kwartetu w przyszłym roku w Krakowie. Od godziny 10:00 można także nabywać w przedsprzedaży wejściówki na występy Céline Dion w Polsce.

 

Bilety w przedsprzedaży na koncerty Céline Dion dostępne są dla osób, które w tym roku kupiły bilety poprzez system bilety.imprezyprestige.com na jakikolwiek koncert organizowany przez Prestige MJM oraz wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera. Ci klienci otrzymali już na swoje skrzynki e-mail wiadomość z linkiem, za pomocą którego mogą zakupić wejściówkę

 

Współpraca z Radiem Złote Przeboje przewiduje również udostępnienie linku do zakupu biletu przez rozgłośnię. Szczegóły na antenie Radia Złote Przeboje oraz na www.facebook.com/zloteprzeboje/.

 

Platforma eBilet.pl także startuje z przedsprzedażą dla użytkowników Allegro Smart. Więcej informacji na ten temat na stronie eBilet.pl.

 

Pula biletów w przedsprzedaży jest ograniczona.  Regularna sprzedaż na polskie występy Céline Dion rusza 4 października o godzinie 10:00.

 

Międzynarodowy kwartet Il Divo, mający wciąż rosnące grono fanów, przyjedzie do Polski 6 listopada. Panowie zaśpiewają w TAURON Arenie Kraków. Bilety dostępne są za pośrednictwem strony www.presgtigemjm.com

 

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.