Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2021-06-09

Bilety na koncerty tańsze o 20%!

Akcja #wyjdznakoncert spotkała się z dużym odzewem fanów muzyki. Teraz dodatkowo bilety na wszystkie nadchodzące wydarzenia organizowane przez Prestige MJM przecenione zostały o 20%. Promocja potrwa do końca czerwca lub do wyczerpania puli biletów. Sprzedaż wyłącznie na biletserwis.pl.

 


 

Akcja #wyjdznakoncert komunikuje optymistyczne przesłanie. Powoli wraca normalność. W tym także koncertowa. Jednocześnie ma ona uświadamiać, że za sukces, którym byłaby możliwość organizowania imprez masowych bez ograniczeń, w tym także koncertów, wszyscy jesteśmy odpowiedzialni. Każdy może się bowiem do tego przyczynić poprzez przystąpienie do szczepienia, a także zachowując podstawowe zasady higieny.

 

Akcja #wyjdznakoncert propagowana jest w telewizji, rozgłośniach radiowych oraz w internecie, w tym również w mediach społecznościowych. Popularyzuje ją także olbrzymia reklama na jednym z wieżowców w centrum stolicy.

 

Teraz do akcji #wyjdznakoncert zapoczątkowanej przez agencję Prestige MJM dołącza promocja na bilety, która potrwa do końca czerwca, bądź do wyczerpania puli. Wejściówki tańsze o 20% można kupić na wszystkie wydarzenia organizowane przez tę agencję. Są to koncerty: Celine Dion, Andrea Bocelli, James Blunt, Kiss, Kings of Leon, Il Divo, „Czułe Struny” Natalii Kukulskiej, Orcheston, Il Volo oraz przedstawienia „Jezioro łabędzie” w wykonaniu The Royal Moscow Ballet.

 

Wejściówki z rabatem -20% dostępne są wyłącznie na stronie biletserwis.pl.
 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.