Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2022-12-22

Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy - niezbędnik koncertowy

Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy
 
Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z trasą Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy w dniach 5-10 stycznia 2023 roku.
 
Koncerty odbędą się: 
 
5 stycznia 2023 – Cavatina Hall, Bielsko-Biała, godzina 19:00. Otwarcie drzwi o godzinie 18:00. 
 
6 stycznia 2023 – Teatr Wielki, Opera Narodowa, Warszawa, godzina 19:00. Otwarcie drzwi o godzinie 18:00.
 
7 stycznia 2023 – Centrum Kongresowe ICE Kraków, godzina 19:00. Otwarcie drzwi o godzinie 18:00.
 
8 stycznia 2023 – Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, godzina 19:00. Otwarcie drzwi o godzinie 18:00.
 
9 stycznia 2023 – Sala Ziemi Congress Center Poznań (na ternie MTP), godzina 19:00. Otwarcie drzwi o godzinie 18:00.
 
10 stycznia 2023 – Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku, godzina 19:00. Otwarcie drzwi o godzinie 18:00.
 
Godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmują artyści)
 
Parkowanie 
Cavatina Hall nie zapewnia publiczności osobnego parkingu. Można korzystać z parkingów zlokalizowanych przy ulicach: Romana Dmowskiego, Władysława Broniewskiego, Tadeusza Rychlińskiego (przy stadionie)
 
Teatr Wielki Opera Narodowa nie zapewnia publiczności osobnego parkingu. Przy teatrze zlokalizowany jest ogólnodostępny parking miejski. Najbliższy parking płatny dozorowany mieści się w budynku Metropolitan, przy pl. Piłsudskiego 1,2,3.
 
Centrum Kongresowe ICE Kraków. Na terenie obiektu znajduje się dwupoziomowy podziemny parking niestrzeżony, który pomieści 336 samochodów. W dniu koncertu płatny 20 zł.
 
Narodowe Forum Muzyki. Duży, podziemny parking znajduje się przy ul. Wolności, wjazd od ul Krupniczej lub Kazimierza Wielkiego (przez ul. Zamkową). Wyjechać z parkingu można w kierunku ul. Świdnickiej (przez ul. H. Modrzejewskiej) lub w kierunku ul. Kazimierza Wielkiego. Płatność w automacie, za godzinę 7 zł. Prosto z parkingu można też udać się bezpośrednio do budynku NFM albo wjechać za pomocą windy na pl. Wolności. Jest możliwość wcześniejszego zarezerwowania miejsca: https://nfm.parkujesz.pl.
 
Sala Ziemi Congress Center Poznań. Wjazd na teren MTP i parkowanie w sąsiedztwie Sali Ziemi jest możliwe od strony ul. Śniadeckich (wjazd na teren targów bramą nr 1). Parkowanie jest płatne. 
 
Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku. Duży parking znajduje się tuż obok obiektu. Przed koncertem wjazd dla widzów posiadających aktualny bilet wstępu na określony koncert jest wolny, ale trzeba pobrać bezpłatny bilet w parkomacie. Wjazd wolny dla widzów obejmuje pół godziny przed koncertem oraz po koncercie. Po tym czasie pobierane są normalne opłaty parkingowe wg cennika.
 
Zakup biletów w dniu wydarzenia
 
Będzie możliwość zakupu biletów stacjonarnie w obiektach w dniu danego wydarzenia. Wejściówki do ostatniej chwili można będzie także kupować przed każdym koncertem na stronie: www.biletserwis.pl.
 
Zakup płyt 
Przed każdym koncertem oraz po jego zakończeniu będzie można kupić płytę live „Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy”, która została nagrana podczas występu w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu w styczniu 2020 roku. 
 
Szatnie
 
Szatnie będą do dyspozycji gości przed każdym wydarzeniem i po jego zakończeniu.
 
Gastronomia na koncertach
 
W halach będą znajdować się punkty gastronomiczne, w których zakupić będzie można zimne i ciepłe napoje oraz przekąski. 
 
Czego nie można wnosić na wydarzenie
 
Na teren imprez nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.
 
Aparaty fotograficzne
 
Do obiektów zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektów można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.
 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.