Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2011-12-06

Naturally 7 rozgrzeje ERGO ARENĘ

Grupa Naturally 7 wystąpi jako support przed koncertem Michaela Bublé 23 kwietnia 2012 roku w hali ERGO ARENA. Nowojorski zespół zasłynął, jako jeden z najlepszych wykonawców VOCAL PLAY na świecie. 

Grupa Naturally 7 wielokrotnie otrzymywała owacje na stojąco. Tak było między innymi podczas koncertów w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii czy USA. 

Naturally 7 to zespół wykonujący VOCAL PLAY. Intensywne wykorzystanie bardzo popularnego ostatnio beatboxu to cecha charakterystyczna tego zespołu, który był prawdziwą sensacją i objawieniem po wykonaniu coveru Phila Collinsa „In The Air Tonight” w paryskim metrze. Nagranie trafiło na serwis youtube i niemal od razu stało się wielkim hitem – tłumaczy Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert Michaela Bublé w ERGO ARENIE.

Na szeroką skalę grupa zaczęła działać w 2007 roku. Jej muzycy właśnie ten okres uważają za przełomowy, ponieważ wtedy zaistnieli na światowej scenie występując przed milionami słuchaczy. Następne sukcesy pojawiały się w kolejnych latach. W 2008 roku zespół był gościem kilku znanych programów rozrywkowych w USA. W styczniu 2009 roku Naturally 7 wystąpili w London`s Pigalle obok tak uznanych artystów jak: Coldplay, Chris Martin czy Brian Eno. Następnego dnia grupa weszła do studia wraz z Eno i Coldplay na ich wspólne zaproszenie. Z Wielkiej Brytanii zespół udał się do Kalifornii, gdzie otrzymał owację na stojąco podczas prestiżowej konferencji TED (Technology Entertainment and Design).

Ten zespół można zobrazować najlepiej, jako grupę siedmiu muzyków, która uprawiają coś, co najlepiej określa nazywa VOCAL PLAY. Trudno inaczej opisać to, co robią. Za pomocą swoich głosów wytwarzają dźwięki podobne do różnych instrumentów, począwszy od perkusji, przez instrumenty dęte a kończąc na gitarach – opisuje Naturally 7 Daniel Sieberg z CBS NEWS.

Grupa powstała już w 1999 roku w Nowym Jorku i została założona przez Rogera Thomasa i jego brata Warrena oraz pięciu innych muzyków o podobnym talencie. Przez lata ich działalność polegała na śpiewaniu w najróżniejszych zakątkach miasta, z którego się wywodzą. Ważnym momentem w funkcjonowaniu Naturally 7 była wygrana w konkursie muzycznym w Nowym Jorku. To zwycięstwo pociągnęło za sobą kolejne sukcesy.

Brak instrumentów takich jak gitary, perkusja czy wiele innych i cały czas obecny instrument głosu czynią Naturally 7 wyjątkową grupą. Niewątpliwie stanowią zjawisko muzyczne i warto zapoznać się z ich twórczością, a później usłyszeć na żywo – przekonuje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

Wszystkim zainteresowanym twórczością Naturally 7 można polecić ich wydany w 2009 roku album „Wall of Sound”, który stanowi esencję twórczości nowojorskiej grupy.

Warto przypomnieć, że koncert Michaela Bublé, przed którym zaśpiewa Naturally 7 odbędzie się 23 kwietnia 2012 roku w hali ERGO ARENA położonej na granicy Gdańska i Sopotu. Bilety na ten wyjątkowy koncert można kupować poprzez stronę www.imprezyprestige.com  oraz w sieci salonów EMPIK i MEDIA MARKT na terenie całego kraju.

 

Naturally 7 w paryskim metrze. Utwór "In the Air Tonight" Phila Collinsa 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.