Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.

Aktualności 2013

Rekordowa popularność Il Divo w Polsce

2013-11-28
Najnowsza płyta Il Divo "A Musical Affair” cieszy się w Polsce dużym zainteresowaniem. Wcześniej rekordy popularności bił album "The Greatest Hits", który pod koniec października uzyskał w naszym kraju status platynowego. W tej sytuacji nie dziwi także znaczące zainteresowanie koncertem, w trakcie którego będzie można usłyszeć na żywo wszystkie hity zespołu. Wydarzenie to zaplanowane zostało na 28 września 2014 roku w hali Atlas Arena w Łodzi.

Backstreet Boys ponownie z Polsce!

2013-11-27
Backstreet Boys – jeden z największych boysbandów w historii światowej muzyki wystąpi 23 lutego 2014 roku w hali Torwar w Warszawie. Przyjazd do Polski jednej z największych gwiazd muzyki lat dziewięćdziesiątych XX wieku będzie bez wątpienia dużym wydarzeniem. Tym bardziej, że grupa powraca z nową płytą. Organizatorem koncertu będzie firma Prestige MJM. 

Il Divo ponownie w Polsce!

2013-11-22
Il Divo – zespół, którego płyty sprzedają się w Polsce w rekordowym tempie i który ma w naszym kraju tysiące fanów po raz kolejny wystąpi w Łodzi. Koncert odbędzie się 28 września 2014 roku w hali Atlas Arena. W trakcie koncertu Il Divo promować będzie swój najnowszy album “A Musical Affair”, który w Polsce już po kilku dniach sprzedaży stał się bestsellerem.

Konkursy rozstrzygnięte

2013-10-24
W związku z koncertem Roda Stewarta w Rybniku, agencja Prestige MJM zorganizowała dwa konkursy. Zwycięzcy zostali już poinformowani o wygranej i sposobie odbioru nagród.

Hity Roda jak wino

2013-09-15
Rod Stewart wciąż zaskakuje. W Rybniku jeden z najwybitniejszych piosenkarzy w historii muzyki potwierdził, że upływający czas wcale nie musi robić wrażenia na artyście. Stewart jest w znakomitej formie, jego nowe utwory brzmią bardzo świeżo, a doskonale znane hity są jak wino – im starsze tym lepsze.
< 1 2 3 4 5 >

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.