Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.

Aktualności 2013

Wyjątkowe wydawnictwo dla fanów Roda Stewarta

2013-09-13
Wszyscy uczestnicy koncertu Roda Stewarta otrzymają na terenie stadionu specjalne wydawnictwo poświęcone temu wydarzeniu. Znajdzie się w nim wiele ciekawostek dotyczących wymagań artysty, produkcji koncertu, supportu, a także interesujące wywiady – między innymi rozmowa z Krzysztofem Krawczykiem.

Duży wybór gadżetów na koncercie Roda Stewarta!

2013-09-12
Koszulki, bluzy z kapturem, kubki, plakaty, naszyjniki oraz breloczki – to tylko niektóre z gadżetów Roda Stewarta, które będą mogli nabyć fani w dniu koncertu na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Koncert Roda Stewarta - koncertowy niezbędnik

2013-09-12
Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno - organizacyjnych związanych z koncertem Roda Stewarta w Rybniku.

Rybnik w doborowym towarzystwie!

2013-09-11
7 miast, które znalazły się na tegorocznej trasie koncertowej Roda Stewarta, może pochwalić się ponad milionem mieszkańców. Najmniejsze z nich jest pod tym względem i tak dwa razy większe od Rybnika. Trudno więc nie uznać za wydarzenie koncertu szkockiego artysty w mieście liczącym nieco ponad 140.000 mieszkańców.

Europa i Polska na koncercie w Rybniku

2013-09-10
Fani z 9 państw będą obecni na koncercie Roda Stewarta w Rybniku! Na wyjątkowe show szkockiego artysty przyjedzie też kilkanaście tysięcy osób z całej Polski.
< 1 2 3 4 5 6 >

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.