Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.

Aktualności 2013

Amerykańskie show na wielkiej scenie

2013-09-10
26 tirów przywiezie sprzęt konieczny do produkcji koncertu Roda Stewarta w Rybniku. Już dziś można powiedzieć, że fanów piosenkarza czeka wielkie amerykańskie show. Szkot wystąpi 14 września na okazałej scenie, która będzie mieć 14 metrów wysokości. W jej tle znajdzie się gigantyczny telebim, a przed nim wiszący ekran w kształcie prostokąta.

Rod Stewart pokochał polskie skrzypaczki

2013-09-05
Rod Stewart wyraził życzenie, by podczas koncertu w Polsce na scenie towarzyszyły mu... polskie skrzypaczki. Prośba wokalisty została spełniona. W rezultacie artystki z Poznania podczas trzech piosenek uzupełnią zespół Szkota. Rod Stewart był pod dużym wrażeniem nie tylko umiejętności, ale także urody Polek.

Dyskoteka zagrała w ERGO ARENIE

2013-09-04
Niesamowita gra świateł, pokazy laserowe i efektowne wizualizacje – koncert zespołu Pet Shop Boys był doskonale zaplanowanym show. Trzecia wizyta brytyjskiej grupy w naszym kraju zgromadziła sześć tysięcy osób.

Rod Stewart przed Rybnikiem w TVP1

2013-09-04
10 września w TVP1 wyemitowany zostanie koncert Roda Stewarta. - To tegoroczne nagranie, które będzie doskonałą zapowiedzią tego, co wydarzy się cztery dni później na Stadionie Miejskim w Rybniku – zapowiadają organizatorzy.

Pet Shop Boys: To będzie spektakularny koncert!

2013-09-04
Zespół Pet Shop Boys, który wystąpi 4 września w ERGO ARENIE, zapowiada wyjątkowe show dla polskiej publiczności. - To będzie coś bardzo spektakularnego. Zagramy materiał od "West End Girls" do nowych piosenek – mówi Neil Tennant, wokalista brytyjskiej grupy.
< 1 2 3 4 5 6 7 >

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.