Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.

Aktualności 2014

Znany hokeista z kontuzją po koncercie Rise Against!

2014-12-04
Koncertom Rise Against towarzyszy duża dawka energii. Przekonał się o tym bramkarz Chicago Blackhawks Correy Crawford. Hokeista wybrał się na występ amerykańskiego zespołu i teraz przez około trzy tygodnie będzie odpoczywać od sportu!

Rise Against w Polsce!

2014-12-02
Grupa Rise Against wystąpi w Polsce! Koncert odbędzie się 10 czerwca 2015 roku w hali Torwar w Warszawie. Organizatorami tego wydarzenia będą agencja Prestige MJM i Rock Radio.

Koncert Motörhead: Warszawa, Poznań i Kraków wykupują Golden Circle

2014-11-05
Do koncertu grupy Motörhead w Warszawie pozostało jeszcze około ośmiu miesięcy, ale już teraz zainteresowanie tym wydarzeniem ze strony fanów jest bardzo duże. Największą popularnością cieszą się bilety do sektora Golden Circle.

Motörhead: Mało wymagań, dużo mocnego grania

2014-10-31
Dwie litrowe butelki whiskey, kilkanaście butelek piwa i proste przekąski oraz napoje – tego typu produkty będą musiały znaleźć się w garderobách muzyków zespołu Motorhead przed koncertem w Warszawie. Brytyjska grupa nie ma więc specjalnych wymagań. Stawia przede wszystkim na dobre, mocne granie, co doskonale widać także po rozkładzie przyszłorocznych koncertów.

Motörhead w Polsce!

2014-10-27
Legenda muzyki rockowej, grupa Motörhead wystąpi w przyszłym roku w Polsce! Koncert odbędzie się 6 lipca w hali Torwar w Warszawie. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM.
< 1 2 3 4 5 >

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.