Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.

Aktualności 2014

Timberlake dba o styl. W Gdańsku będzie korzystał z pomocy krawcowych!

2014-08-12
Justin Timberlake dba o każdy szczegół. 19 sierpnia do jego dyspozycji będą dwie wykwalifikowane krawcowe. Będą pracować od wczesnych godzin rannych aż do zakończenia koncertu.

Timberlake chce 12 samochodów!

2014-08-11
12 samochodów muszą przygotować organizatorzy koncertu Justina Timberlake`a dla amerykańskiego artysty. Piosenkarz, członkowie jego zespołu oraz management podróżować będzą między innymi Mercedesami klasy E i S.

Konkurs Mirrors przedłużony!

2014-08-07
Wielka dogrywka w konkursie na nagranie piosenki "Mirrors", który jest organizowany przy okazji koncertu Justina Timberlake`a! Wprawdzie organizatorzy wyłonili już najlepszą piętnastkę uczestników, ale do 11 sierpnia można jeszcze wysyłać swoje nagrania! Do grona szczęśliwców dołączy bowiem kolejnych pięć osób.

Pięciu wspaniałych podbiło ERGO ARENĘ

2014-07-27
Prawie siedem tysięcy widzów obejrzało koncert Backstreet Boys w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu ERGO ARENIE. W Trójmieście pojawili się zarówno ci, którzy mieli okazję obejrzeć koncert w Warszawie jak i fani, dla których był to "pierwszy raz" z legendarnym boysbandem na tegorocznej trasie koncertowej.

Wielki konkurs przed koncertem Timberlake`a! Zaśpiewaj "Mirrors" i wystąp w telewizji!

2014-07-25
Zaśpiewaj piosenkę "Mirrors", nagraj krótki filmik i wystąp w telewizji, a także jedź na koncert Justina Timberlake`a na PGE ARENIE! To specjalna akcja przygotowana dla fanów amerykańskiego artysty. Jej organizatorami są agencja Prestige MJM, Arena Gdańsk Operator i eBilet.
< 2 3 4 5 6 7 8 >

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.