Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.

Aktualności 2014

40 tysięcy serduszek na koncercie Timberlake`a!

2014-07-17
40 tysięcy serduszek podniosą w jednym momencie uczestnicy koncertu Justina Timberlake`a na PGE ARENIE w Gdańsku. To specjalna akcja, którą przygotowuje eBilet, agencja Prestige MJM, Arena Gdańsk Operator i Polskie Centrum Fanów Justina Timberlake’a.

Akredytacje na koncert Backstreet Boys

2014-07-14
Agencja Prestige MJM informuje, że wnioski o akredytacje na koncert Backstreet Boys, który odbędzie się w hali ERGO ARENA, można składać do najbliższego czwartku (17 lipca). Formularze nadesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Znamy wymagania Backstreet Boys!

2014-07-09
Organiczne papierosy, wędzone migdały, woda kokosowa, pastylki na kaszel, mieszane orzechy, mieszanka owoców i bakalii, miód organiczny bezcukrowe i owocowe gumy do żucia, zestaw minibatoników – to tylko niektóre wymagania zespołu Backstreet Boys przed koncertem, który odbędzie się 27 lipca w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA.

David Miller z IL Divo: Polscy słuchacze dali nam to co kochamy

2014-06-30
Za niespełna trzy miesiące, 28 września w łódzkiej hali Atlas Arena wystąpi najpopularniejszy kwartet klasyczno-popowy czyli IL Divo. W ciągu dziesięciu lat kariery, grupa sprzedała ponad 26 milionów płyt, ponad 50 razy była numerem jeden i może poszczycić się 160 złotymi i platynowymi albumami w 33 krajach.

Thirty Seconds to Mars: Najlepszy koncert w Polsce!

2014-06-30
Management zespołu Thirty Seconds to Mars jest zachwycony organizacją rybnickiego koncertu. - To było nasza najlepsza produkcja w Polsce – napisali przedstawiciele amerykańskiej grupy.
< 4 5 6 7 8 9 10 >

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.