Bilety Bilety

Na nasze zaproszenie

koncertowały w Polsce gwiazdy światowej muzyki: Bon Jovi, Jennifer Lopez, Guns' N Roses, Thirty Seconds to Mars, Placido Domingo, Elton John, Andrea Bocelli, Bryan Adams, Justin Bieber i Michael Bublé

 

2015-08-24

Elton John

Elton John porwał Atlas Arenę!

 

To było kolejne wielkie wydarzenie w hali Atlas Arena. Po koncercie Andrea Bocellego, do Łodzi przyjechał Elton John, jeden z najwybitniejszych piosenkarzy XX wieku. Artysta zafundował publiczności niesamowite show i w trakcie ponad dwugodzinnego koncertu zaprezentował swoje największe przeboje.

Koncert Eltona Johna był trzecim wielkim wydarzeniem w ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje", którego organizatorami są agencja Prestige MJM i Radio Złote Przeboje. Zainteresowanie występem artysty w Łodzi było bardzo duże i narastało z dnia na dzień. - Po odwołaniu koncertu w Gdańsku obserwowaliśmy duże zainteresowanie występem Eltona Johna w Łodzi. Wielu jego fanów postanowiło przyjechać na koncert organizowany przez naszą firmę i nie przepuścić szansy na zobaczenie swojego ulubieńca. Potwierdziła to sprzedaż wejściówek w dniu koncertu, która stała na naprawdę wysokim poziomie – poinformował Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Elton John w Łodzi pojawił się w dniu koncertu i wylądował na miejscowym lotnisku o 15:30. Artysta natychmiast udał się do hali Atlas Arena, by jak najlepiej przygotować się do swojego występu. Nie zawiódł, zaprezentował swoje największe przeboje" i porwał publiczność. Piosenkarz miał genialny kontakt ze swoimi fanami, którzy wspólnie z nim śpiewali jego największe hity. - To potwierdziło, że Elton John to nie tylko miliony sprzedanych płyt, ale także znakomite i porywające koncerty na żywo – powiedział Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM. - Fajnie się przenieść do przeszłości. W programie śpiewałem kiedyś jego utwór. Jestem bardzo zadowolony, że pojawiłem się na tym koncercie. Jeżdżę na wiele koncertów, ale te z "tamtych czasów" trafiają do mnie bardzo – powiedział obecny na koncercie Eltona Johna piosenkarz Michał Szpak.

 

Piosenkarz miał wiele życzeń. Dwumetrowe palmy, specjalne lampy w garderobach czy róże w stylu pave to tylko niektóre z nich. Organizatorzy w Atlas Arenie pojawili się już dzień przed koncertem, by w stu procentach spełnić wszystkie wymagania gwiazdora. -  Łatwo nie było, bo ich lista była naprawdę długa. Piosenkarz zażczył sobie między innymi w swojej garderobie telewizję z kanałami sportowymi i innymi programami w języku angielskim. Musieliśmy w bardzo szybkim tempie to zorganizować. Podobnych przypadków było zresztą więcej. Najważniejsze, że się udało. Wszystko wskazuje, że Elton John wyleciał z Polski zadowolony – powiedział Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Po blisko 150 minutach, Elton John zakończył swój występ. Swoim fanom rozdał mnóstwo autografów ze sceny, a na pożegnanie z polską publicznością... ponownie zaśpiewał. - Bisy były po prostu niesamowite – mówili wychodzący z hali fani, wsród których nie zabrakło gości z bardzo daleka. - Warto bowiem powiedzieć, że na koncercie Eltona Johna pojawiło się kilku Norwegów, którzy pojechali na odwołany koncert do Gdańska. Kiedy się o tym dowiedzieli, wzięli taksówkę i przyjechali prosto do Łodzi, by podziwiać Eltona w Atlas Arenie – powiedział Janusz Stefański organizator koncertu.

 

Na koncercie Eltona Johna bawiło się około osiem tysięcy fanów artysty.

 

Oficialny plakat

Galeria

Realizacje wykonane

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.